Apie mus

Mūsų užduotis - rūpestingai aptarnauti klientus teikiant keleivinio transporto paslaugas, kuriuos visada pasitinka malonūs ir profesionalūs vairuotojai.

Keliauk Pigiau patenkinti autobuso keleiviai

Savo klientams siūlome platų paslaugų spektrą:

 
 

Minivenų nuoma

Keliauk Pigiau minivenų nuoma

Transporto priemonės turinčios ne daugiau negu 8 sėdimas vietas keleiviams ir 1 sėdimą vietą vairuotojui. Šias transporto priemones galite vairuoti Jūs (turint galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą), arba užsisakyti paslaugą kartu su vairuotoju.

 

Mikroautobusų nuoma

Keliauk Pigiau mikroautobusų nuoma

Transporto priemonės, kurių sėdimų vietų skaičius svyruoja nuo 12 iki 20. Visuomet galite išsirinkti savo poreikius labiausiai atitinkančią transporto priemonę - nuo ekonomiškiausios iki komfortiškiausios. Šie mikroautobusai yra nuomojami kartu su vairuotojo paslauga.

 

Autobusų nuoma

Keliauk Pigiau autobusų nuoma

Transporto priemonės turinčios nuo 25 iki 56 sėdimų vietų. Didieji autobusai išsiskiria savo komfortiška kelione ir erdve Jūsų keleiviams, bagažui. Siūlome įvairius autobusus, kurie puikiai tiks ir vietinėms išvykoms Lietuvoje ir tolimoms kelionėms į kitas valstybes.

 

Kelionės tarp Lietuvos miestų, keleivių pervežimas

Siūlome pervežimo paslaugas tarp didžiųjų ir kurortinių Lietuvos miestų palankiausiomis kainomis. Kviečiame su mumis vykti iš Vilniaus ar Kauno į Klaipėdą, Palangą, Šventąją ir atgal iš Šventosios, Palangos ar Klaipėdos į Kauną ir Vilnių. Vykdomi pervežimai: Klaipėda – Vilnius, Vilnius – Klaipėda, Palanga – Vilnius, Vilnius – Palanga, Šventoji – Vilnius, Vilnius – Šventoji, Klaipėda – Kaunas, Kaunas – Klaipėda, Palanga – Kaunas, Kaunas – Palanga, Šventoji – Kaunas, Kaunas – Šventoji, Klaipėda – Vilniaus oro uostas, Vilniaus oro uostas – Klaipėda.

 

Privatus svečių pasitikimas ir pervežimas

Galime pasitikti Jūsų svečius iš užsienio, parvežti ir nuvežti į oro ar jūrų uostus, konferencijas, renginius.

Keliauk Pigiau privatus keleivių pervežimas